93% kobiet poleca LashVolution swoim znajomym

sayonaramoose.blogspot.com

Można na pewno zauważyć zagęszczenie rzęs. [...] rzęsy stały się naprawdę grubsze, sztywniejsze - a co za tym idzie naturalnie się podkręcają i świetnie trzymają tusz. [...] Taka kuracja to fajna sprawa by wzmocnić rzęsy i nadać im całkiem innego wyglądu, niż ten, który znałyśmy do tej pory! 

PRZED
PO 12 TYGODNIACH
efekty
alejakosmetyczna.blogspot.com

Rzęsy stały się mocniejsze, gęstsze i grubsze - wydaje mi się, że wypadają rzadziej. [...] Podsumowując, efekty kuracji serum pobudzającym wzrost rzęs przerosły moje oczekiwania. Nie spodziewałam się, że rzęsy się wydłużą (szczególnie te w wewnętrznym kąciku), tak mocno pogrubią, a już na pewno nie marzyłam o efekcie sztucznych rzęs. A jednak!:) Dzięki odżywce LashVolution mam to wszystko:)

PRZED
PO 12 TYGODNIACH
efekty
mirrorowisko.pl

Rzęsy się jeszcze bardziej zagęściły, wyrównały swoją długość i poprawił się ich skręt. Są bardziej sprężyste, co najbardziej odczuwam podczas aplikacji maskary. Wszystkie moje oczekiwania względem serum spełniły się nawet bardziej niż tego chciałam! Co więcej, moje oczy dalej nie wykazują żadnej nadwrażliwości na produkt, a to oznacza, że mogę spokojnie kupić kolejne opakowanie i bez ryzyka kontynuować aplikację.

PRZED
PO 12 TYGODNIACH
efekty
fitujemy.blogspot.com

Rzęsy niesamowicie urosły, co wyraźnie widać. Stały się dużo grubsze, mocniejsze i całkowicie przestały wypadać. Kiedyś przy robieniu demakijażu wypadało mi po kilka jakże cennych rzęsek, aktualnie ten problem całkowicie znikł. Rzęsy stały się bardzo symetryczne i dopiero teraz mam wrażenie i jestem pewna, że są prawdziwą oprawą dla oczu! Zawsze marzyłam o firance długich rzęs i ją mam. :)

PRZED
PO 12 TYGODNIACH
efekty
wyznaniakosmetoholiczki.blogspot.com

Pierwsze efekty w postaci wzrostu rzęs i ich lekkiego wywinięcia się zauważyłam po jakichś 2-3 tygodniach. Później było już tylko coraz lepiej. Po miesiącu moje rzęsy stały się 2 razy grubsze, bardziej sztywne [...]. Obecnie efekty to: znaczne wydłużenie się rzęs, szczególnie tych drobnych w wewnętrznym kąciku oka, zagęszczenie rzęs, pogrubienie rzęs, zminimalizowanie wypadania rzęs niemal do zera.

PRZED
PO 12 TYGODNIACH
efekty
sandy-osman.pl

Jestem bardzo mile zaskoczona efektem [...]. Moje rzęsy stały się zdecydowanie dłuższe, a przy tym pociemniały. Gęstość również uległa poprawie. [...] odżywka w żaden sposób mnie nie uczuliła, nie spowodowała podrażnień czy opuchlizny. [...] całość to 3 ml, ale nie zabrakło jej - mimo że stosowałam ją codziennie. Myślę, że spokojnie wystarczy na jeszcze miesiąc kuracji. Sama - jestem zachwycona. :)

PRZED
PO 12 TYGODNIACH
efekty
kosmetykibeztajemnic.pl

Serum używałam, co 2 dni na początku przygody, później około 3 razy w tygodniu, na noc oczywiście. Takie wolne, regularne stymulowanie cebulek włosowych pozwoliło osiągnąć całkiem niezłą długość i zachować ten stan na dłużej. Rzęsy nie wypadają, są miękkie, jedwabiste, pięknie wyciągnięte do góry po pomalowaniu tuszem.

PRZED
PO 12 TYGODNIACH
efekty
dobredlaurody.blogspot.com

Powiem tylko jedno, wszystkie zapewnienia producenta w 100% pokrywają się z rzeczywistymi możliwościami serum LashVolution. Aplikator jest, według mnie, idealnie "zmajstrowany" - długi, elastyczny, ostry pędzelek idealnie rozprowadza, precyzyjnie wymierzoną, porcję serum. Dodatkowo pozwala na "robienie tego" w błyskawicznym tempie!

PRZED
PO 12 TYGODNIACH
efekty
Dorota 44 lata

"To niesamowite, jak bardzo można poprawić wygląd rzęs, a przez to podnieść swoją atrakcyjność, w zaledwie 4 tygodnie. Polecam wszystkim kobietom, które chcą czuć się zniewalająco piękne!"

PRZED
PO 4 TYGODNIACH
efekty
Joanna 35 lat

"Moje rzęsy są teraz dłuższe, gęstsze i silniejsze niż kiedykolwiek. Pokochałam swoje nowe spojrzenie i nie zamienię go na nic innego, dlatego regularnie stosuję LashVolution"

PRZED
PO 4 TYGODNIACH
efekty
Anna 23 lata

"Zawsze zazdrościłam koleżankom pięknych rzęs. Dzięki LashVolution moje niegdyś cienkie i krótkie rzęsy teraz przyciągają wiele spojrzeń, zwłaszcza męskich!"

PRZED
PO 4 TYGODNIACH
efekty

Jeśli również marzysz o pięknych, długich rzęsach to jest preparat dla Ciebie. Zamów LashVolution już teraz.

Dołącz do grona zadowolonych klientek LashVolution

Zamów przez Internet z dostawą do domu

  • Przejdź do składania zamówienia i uzupełnij dane.
  • Wybierz formę płatności.
  • Otrzymasz przesyłkę kurierską w ciągu kilku dni roboczych.
Zamów przez Internet z dostawą do domu 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy