Jak dobrać biustonosz do sukienki bez pleców?

Jak wiadomo, dla każdej kobiety niezwykle ważne jest, by wyglądać zjawiskowo podczas wielkiego wyjścia. Nie ważne czy jest to zwykła rodzinna uroczystość, zabawa z przyjaciółmi, czy eleganckie przyjęcie. Dobór odpowiedniej stylizacji jest równie istotny w każdej sytuacji. Zazwyczaj najlepiej sprawdza się wtedy sukienka. Do dyspozycji mamy nieskończenie wiele modeli, a rezultat zawsze jest niesamowicie efektowny. Warto jednak uważać na jedną rzecz, która może popsuć nam całą kompozycję. Jest nią widoczny biustonosz. Niewłaściwie dobrany może okazać się dużym faux-pas. Jaki więc wybrać stanik do sukienki bez pleców oraz innych fasonów, które eksponują nieco więcej ciała?

Elegancko i wygodnie

Na szczęście na rynku brafitterskim obecnie dostępnych jest wiele funkcjonalnych biustonoszy. Z łatwością znajdziemy wśród nich taki, który sprawdzi się doskonale w towarzystwie wieczorowej kreacji. Pierwszą i najbardziej bezpieczną propozycją, jest stanik bez zapinania. Z pewnością większość osób obawia się, że może on się przez to nie trzymać. Nic bardziej mylnego. Biustonosze takie są bowiem wyposażone w silikonową wkładkę, która idealnie przywiera do piersi. Lepka warstwa sprawia, że materiał zostaje ”przyklejony” do skóry, dzięki czemu zapewnia gwarancję, że pozostanie na miejscu odpowiednio długo. Warto podkreślić również, że silikon jest w pełni bezpieczny, a jego aplikacja oraz ściąganie, nie powodują bólu oraz dyskomfortu. Szczególnie polecanym modelem stanika bez zapięcia jest ten, którego miseczki połączone są wiązaniem, dzięki któremu mamy możliwość ładnego wymodelowania biustu.

Dobór stanika

Wybierając stanik do sukienki bez pleców, warto mieć na uwadze również te modele, które oferują niestandardowe rozwiązania w zakresie wiązania. Jeśli chcemy, by na naszych plecach nie było widocznej bielizny, ale nie wyobrażamy sobie rezygnacji z założenia tej części garderoby, możemy postawić na stanik zapinany w talii. Tak, taki model istnieje naprawdę. Doskonale sprawdza się przede wszystkim u kobiet, które obdarzone zostały dużym biustem, który potrzebuje odpowiedniej stabilizacji, by prezentować się kusząco i pięknie. Biustonosz taki wyposażony jest bowiem w pasek, który nie jest zapinany standardowo, w linii poziomej. Jak więc go założyć? To bardzo proste. Oba paski należy przepleść w sposób krzyżowy przez plecy, tak, aby ich końce znalazły się z przodu, na wysokości pępka. Następnie wystarczy spiąć je z sobą i gotowe. Taki stanik będzie idealny do kreacji, w których plecy wyeksponowane są do połowy.

Redakcja lashvolution.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.