Estetyka ubioru

Podejście do ubioru kobiet i mężczyzn znacznie się różni. Da się to zauważyć w życiu codziennym, więc wcale nie trzeba pracować w branży modowej, by to zauważyć. Istnieje takie powiedzenie, że mężczyzna na różne uroczystości chodzi cały czas w jednym garniturze, a kobieta na każdą uroczystość wkłada na siebie inną sukienkę. Cóż, okazuje się, że jest w tym wiele prawdy. Mężczyzna w garniturze wygląda dobrze, tak jak kobieta w sukience. Jednak u mężczyzny trudno zwrócić uwagę czy garnitur ma ten sam, co poprzednim razem, czy może jakiś inny, różniący się nieco barwą. U kobiet sprawy wyglądają inaczej. Każda z pań pilnuje się, by nie zakładać drugi raz tej samej sukienki, przynajmniej na imprezach, na których będą ci sami ludzie. Dlaczego tak jest? Ponieważ, kiedy kobieta założy tą samą sukienkę, każdy to zauważy. Kobiety uważają to za nieco niezręczne, a przede wszystkim nie chcą wypaść gorzej od innych pań, które z całą pewnością będą miały założone inne sukienki niż te, które miały na poprzedniej imprezie.

Sukienka dla kobiety

Często kobiety mają problem z tym, jaką sukienkę na siebie włożyć. Decydują się często na zakup nowej. Jedne panie lubią długie i eleganckie suknie, inne panie lubią krótsze, ale też eleganckie, a jeszcze inne nie stawiają na elegancję, a na swobodę. Jeżeli należysz do grona pań, które lubią sukienki odsłaniające plecy, na pewno zastanawiasz się, jaki biustonosz do sukienki bez pleców powinnaś założyć. Wiadomo, że najlepiej wygląda, gdy tego biustonosza nie widać. Zatem biustonosze z ramiączkami odpadają. Są specjalne biustonosze bez ramiączek i na taki możesz się zdecydować. A jeżeli sukienka na plecach ma naprawdę głębokie wycięcia, to najlepiej postawić na taki biustonosz, który nie ma elementów widocznych na plecach.

Modnie i komfortowo

Istnieją specjalne biustonosze, które zapewniają panią nie dość, że brak widocznych elementów, kiedy ubierają sukienkę bez pleców, to jeszcze komfort i wygodę. A to przecież też jest dla pań ważne, prawda? Żadna z pań nie chce się martwić tym, że podczas imprezy biustonosz ją uwiera albo leży nie tak, jak powinien, prawda? Takie rzeczy potrafią zepsuć nawet najlepszą imprezę. Trzeba wiedzieć, że jeżeli ubiera się sukienkę bez pleców, a na plecach widać zapięcie biustonosza, to nie wygląda to zbyt estetycznie. Oczywiście jest wielu ludzi, którzy nie zwracają na to uwagi, ale estetyki nie oszukamy. A jeżeli kobiecie zależy na przykuciu uwagi płci przeciwnej, to powinna mieć na uwadze, że odkryte plecy bez widocznych zapięć biustonosza są seksowne.

Redakcja lashvolution.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.