„Powrót do przeszłości”

Moda co jakiś czas zatacza koło. Bardzo łatwo zauważyć ten trend obserwując nie tylko wybiegi modelek, ale również propozycje stosowane w wystrojach wnętrz. Oczywiście, wiele elementów czy też dodatków zmienia się natomiast ogólny zarys zwykle wraca ten sam. Bardzo często w powrotach takich pojawia się coś w stylu oldschoolowo i sportowo. Wraca do mody noszenie spodni i bluz dresowych, jednak nie tylko na siłownię. Kiedyś widok taki, był zupełnie normalny. Elementem równie charakterystycznym z tym czasem były wszechobecne czapki baseballówki.

Powrót historii

W Polsce styl taki kojarzy się najbardziej z latami dziewięćdziesiątymi, jednak przyszło to do nas z opóźnieniem. Niestety, taki urok ustroju w którym przyszło nam żyć. W pamięci wielu z nas oczywiście wraz z wyżej opisaną modą przyjdzie wszechobecna w tym czasie muzyka elektroniczna. I co o tym myślicie? Historia do nas powróciła, w nieco ulepszonej jakościowo wersji. Dużo więcej dobrych marek produkujących ubrania w tym stylu istnieje teraz na rynku. Oznacza to dla nas dużo większy wybór, nawet jeśli chodzi o kolory czy wykonanie detali. Bo przecież każdy z nas jest inny i nie koniecznie musi mu pasować rozwiązanie zaproponowane przez konkretną firmę. Możemy się cieszyć, że obecne czasy przynoszą nam możliwość eksperymentowania z wieloma poprzednimi etapami w modzie. Jednocześnie, było już ich tyle po drodze, że ciężko zarzucić komuś, że jest niemodny. W końcu z pewnością był już taki czas, kiedy to co na siebie zarzucił było wyznacznikiem trendów. A przynajmniej istnieje taka szansa.

Wygodna moda

Oldschoolowo i sportowo często też wygodnie założyć na siebie, kiedy idziemy na miasto w nie do końca określonym celu. Być może w restauracji z zatrważającą ilością gwiazdek nie odnajdziemy zrozumienia, natomiast w każdym innym miejscu wszystko będzie w jak najlepszym porządku. A przy tym nie będziemy czuli się skrępowani ani po kilku godzinach noszenia sportowego obuwia nasze nogi nie będą wołały o pomoc. Co za tym idzie, w oczywisty sposób jest to styl bezpieczny i wygodny dla nas oraz styl taki, który nie narazi się na krytykę w niemal żadnym miejscu. Przy tym trzeba też pamiętać o tym że szykując swój wymarzony zestaw ubrań nie sprawimy że nasze konto bankowe wyraźnie ucierpi. Są tą przecież ubrania, które bardzo często pojawiają się w ofertach wielu sklepów a co za tym idzie ceny muszą być konkurencyjne. Dla każdej osoby, która dobrze czuje się ubrana w takim stylu jest to zdecydowanie idealny układ. Korzystajmy z wygody obecnych czasów. Dzięki temu możemy ubierać się jak nam się podoba.

Redakcja lashvolution.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.