Lekkie filmy romantyczne – jakie warto pooglądać?

Bez wątpienia dla bardzo wielu osób idealną rozrywką są seanse filmowe w zaciszu własnego domu. Szczególnie kobiety uwielbiają oglądać lekkie filmy romantyczne, które w ostatnich latach stały się bardzo popularne. Warto poznać przykłady takich filmów, co sprawi, że będziemy wiedzieć, na jaki film się zdecydować podczas konkretnego wieczoru. Wśród nich można wymienić na przykład „Pamiętnik” czy też „Czas na miłość”.

Pamiętnik

Wśród lekkich filmów o romantycznym charakterze z całą pewnością można wymienić „Pamiętnik”. Jest to kultowy film, który bez wątpienia warto poznać. Opowiada historię dwójki osób, które poznają się jeszcze w wieku nastoletnim. Zakochują się w sobie i oprócz siebie nie widzą świata. Jednak pewne okoliczności krzyżują ich plany. Bohaterowie żyją bez siebie przez bardzo wiele lat. Po pewnym czasie ich drogi ponownie się krzyżują i zakochują się w sobie od nowa. Film ten powinna zobaczyć każda osoba, a zwłaszcza kobiety o romantycznych duszach. Bez wątpienia będzie można uronić przy nim kilka łez, których nie należy się wstydzić.

Notting Hill

Kultowym filmem o romantycznym charakterze jest także „Notting Hill”. Jest to bardzo uroczy film, w którym można również znaleźć zabawne dialogi. Z całą pewnością spodoba się wszystkim osobom, które mają poczucie humoru. Głównym bohaterem filmu jest księgarz mieszkający w Londynie. Zakochuje się on w gwieździe znanej na cały świat. Bez wątpienia warto obejrzeć ten film, ponieważ jest to klasyka gatunku komedii romantycznych.

Dirty Dancing

„Dirty Dancing” to bardzo znany film o charakterze romantycznym. Posiada fantastyczną ścieżkę dźwiękową, która z całą pewnością zachwyci każdą osobę oglądającą ten film. Jest to pełna uniesień historia dwójki osób. Młoda dziewczyna poznaje interesującego instruktora tańca i zakochuje się w nim z wzajemnością. Ich historię warto poznać, ponieważ jest znana i lubiana na całym świecie. Muzykę z tego filmu na pewno zna każdy, kto wychował się w tamtych cudownych latach pełnych beztroski.

Pretty Woman

Wśród bardzo popularnych komedii romantycznych można także wymienić film taki jak „Pretty Woman”. Opowiada on historię dwójki osób – prostytutki i biznesmena, którzy się w sobie zakochują. Jest to klasyka filmowa, dlatego każdy bez wątpienia powinien obejrzeć ten film. Zawarte są w nim również pewne akcenty humorystyczne, co sprawia, że zobaczenie filmu na pewno poprawi każdemu humor i samopoczucie. W szczególności bardzo uwielbiają go kobiety i głównie dla nich jest polecany.

To właśnie miłość

Popularnym i bardzo lekkim filmem romantycznym jest także tytuł „To właśnie miłość”. Jest to film o charakterze świątecznym, jednak z powodzeniem można go także oglądać podczas innych pór roku. Opowiada on historię wielu osób, które przygotowują się do świąt oraz powitania nowego roku. Jest to bardzo uniwersalna historia o miłości, która z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim kobietom, niezależnie od ich wieku. Film ten z powodzeniem można również oglądać w gronie rodzinnym podczas świąt.

Czas na miłość

„Czas na miłość” to również bardzo przyjemny film romantyczny, który warto obejrzeć. Opowiada on historię chłopaka, który dowiaduje się, że może cofać się w czasie. Wykorzystuje to między innymi do poznania swojej prawdziwej miłości i zostania z nią na całe życie. Film polecany jest wszystkim osobom z romantycznym nastawieniem. Z całą pewnością spodoba się kobietom w każdym wieku, a nawet mężczyznom.

Love, Rosie

Wśród bardzo polecanych filmów romantycznych można wymienić również „Love, Rosie”. Jest to wyjątkowy obraz, który opowiada historię miłości dwójki ludzi. Poznają się oni już jako dzieci, jednak na początku ciężko im określić swoje uczucia. Ma to miejsce dopiero po wielu latach i przeżyciu wielu zarówno szczęśliwych, jak i nieszczęśliwych historii. Jest to bardzo optymistyczny obraz, który z całą pewnością powinien obejrzeć każdy. Dzięki niemu można nabrać wiary w ludzi, a także we własne możliwości, co jest bardzo korzystne podczas dalszej drogi życiowej.

Redakcja lashvolution.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.