Kurtki puchówki – przegląd

Puchowa kurtka to obowiązkowa pozycja w każdej zimowej garderobie. Puch zapewnia komfort i ogrzewa nawet w bardzo mroźne, zimowe dni. Pand to wysokiej jakości puch gwarantuje doskonały przepływ powietrza, dzięki czemu taki model kurtki nadaje się świetnie do wielu aktywności sportowych.
Co sezon w butikach stacjonarnych oraz w wielu sklepach internetowych pojawiają się nowe modele kurtek i płaszczy zimowych dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. W ofercie znaleźć można różnorodne fasony. Największą popularnością cały czas cieszą się klasyczne płaszcze oraz kurtki, które fasonem przypominają parkę.

Jak znaleźć kurtkę?

Aby szybko znaleźć najmodniejsze wersje kurtek, warto skorzystać z wyszukiwarki internetowej. W okno wyszukiwania wystarczy wpisać krótkie hasło, na przykład kurtki puchówki – przegląd najmodniejszych modeli bądź najmodniejsze kurtki zimowe 2019.
W wynikach wyszukiwania pojawią się propozycje pochodzące od znanych sieci odzieżowych oraz przykładowe stylizacje. Wiele propozycji znaleźć można także na portalach społecznościowych i w kobiecych czasopismach. Najczęściej pod zdjęciem podana jest cena kurtki i producent.

Modne kurtki

W nadchodzącym sezonie zimowym bardzo modne są kurtki w odcieniach szarości oraz w żywych, energetycznych kolorach. Nieprzemijającym kolorem jest oczywiście głęboka czerń i bordo.
Doskonale gdy kurtka posiada praktyczny kaptur, który doskonale chroni przed zimnem. Kaptur zazwyczaj wykończony jest grubym lisem, który stanowi świetny element dekoracyjny.
Ceny kurtek puchowych mieszczą się w przedziale od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych. Warto zapoznać się z ofertą renomowanych sklepów sportowych. W asortymencie znajdują się kurtki pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów, które cechuje wysoka jakość i najlepsze materiały. Odzież firmowa objęta jest wielomiesięczną gwarancją na wypadek uszkodzenia. W razie potrzeby w ciągu kilkunastu dni zakupiony produkt można wymienić na inny model bądź zwrócić.
Warto pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji kurtki wypełnionej puchem naturalnym. Należy prać ją w odpowiednich detergentach i w niezbyt wysokiej temperaturze, aby zachowała ona fason i intensywny kolor.
Dobrym pomysłem jest wrzucenie kilku piłek do ping ponga do bębna pralki. Piłeczki sprawią, że puch nie będzie się przemieszczał i nie zbije się w jedną kulę.
Przed praniem lisa należy odczepić, aby nie uległ on zniszczeniu w pralce i nie zmienił swojego kształtu. Warto wyprać go ręcznie, przy użyciu szamponu do włosów lub delikatnego płynu do płukania tkanin.

Redakcja lashvolution.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.