Najczęsciej zadawane pytania

1. Czy LashVolution jest dla każdego?

LashVolution to uniwersalna odżywka, która wspomaga naturalny wzrost rzęs u każdej kobiety. Chociaż to właśnie kobiety są główną grupą docelową produktu, to jest on skuteczny również w przypadku mężczyzn. Stosowanie odżywki nie jest zalecane jedynie kobietom w ciąży i karmiącym piersią, osobom będącym w trakcie chemioterapii oraz osobom niepełnoletnim.

2. Czy LashVolution jest bezpieczny?

Odżywka przeszła niezależne badania dermatologiczne i okulistyczne, dzięki którym masz pewność, że jest w 100% bezpieczna. W badanej grupie kobiet nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Preparat nie powoduje opuchlizny lub przekrwienia powiek, zmian w kolorze siatkówki ani podrażnień.

3. Czy mogę stosować LashVolution, jeśli jestem w ciąży lub karmię dziecko piersią?

LashVolution nie był testowany przez kobiety w ciąży lub karmiące piersią, dlatego na wszelki wypadek nie zaleca się stosowania odżywki w ich przypadku.

4. Pracuję na nocną zmianę - w jaki sposób mam stosować LashVolution?

Odżywkę należy nakładać bezpośrednio przed snem - niezależnie od tego, czy śpisz w nocy, czy w ciągu dnia (np. po powrocie z nocnej zmiany).

5. Jaki jest skład odżywki LashVolution?

LashVolution zawiera najwyższej jakości składniki. Skład: woda, gliceryna, myristoyl pentapeptide-17, propanediol, ekstrakt z kamelii japońskiej, wyciąg z pokrzywy, acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, ekstrakt z rumianku, dechloro dihydroxy difluoro ethylcloprostenolamide, disodium EDTA, ethylhexylglycerin, niacinamide, phenoxyethanol, propylene glycol, sodium Hydroxide. Produkt nie był testowany na zwierzętach.

6. Czy podczas korzystania z LashVolution mogę farbować rzęsy henną?

Zdecydowanie tak, nie ma żadnych przeciwwskazań. Henna spotęguje efekt długich, gęstych i odżywionych rzęs oraz ładnie je przyciemni.

7. Czy mogę stosować makijaż podczas używania LashVolution?

Jak najbardziej - działanie odżywki odbywa się podczas snu, dlatego w żaden sposób nie przeszkadza w stosowaniu codziennego makijażu.

8. Jak długo stosować LashVolution i kiedy zobaczę pierwsze efekty?

Pierwsze efekty, czyli zwiększenie długości i gęstości rzęs możesz zaobserwować nawet po 14 dniach. Optymalne rezultaty, czyli wyraźnie dłuższe, grubsze oraz zdecydowanie mocniejsze rzęsy, powinny być widoczne po 4 miesiącach stosowania . Po tym czasie, w celu podtrzymania uzyskanych efektów, zaleca się używanie LashVolution 1-2 razy w tygodniu.

9. Na jak długo wystarczy mi jedno opakowanie?

Jedno opakowanie odżywki do rzęs LashVolution ma pojemność 3 ml i wystarcza na 4-5 miesięcy, czyli na tyle, ile potrzeba do osiągnięcia optymalnych rezultatów. Jeżeli natomiast chcesz utrzymać osiągnięte efekty, zamów kolejne opakowanie i stosuj odżywkę 1-2 razy w tygodniu.

10. Jak długi jest termin ważności?

Termin ważności po otwarciu produktu to 6 miesięcy.

11. Co się stanie, jeśli zapomnę któregoś dnia nałożyć odżywkę?

Jeśli z jakiegoś powodu zapomnisz któregoś dnia nałożyć odżywkę, zrób to przed snem następnego dnia. Nie nakładaj LashVolution w ciągu dnia, aby nadrobić "straconą" noc, ponieważ odżywka powinna działać podczas snu. Pamiętaj, że tylko dzięki systematyczności osiągniesz upragnione rezultaty. Uwaga - nakładanie odżywki więcej niż raz dziennie nie przyspieszy efektów! Może wręcz doprowadzić do jej spowolnienia.

12. Czy stracę uzyskany efekt, jeśli przestanę stosować LashVolution?

Kiedy już osiągniesz upragnione rezultaty, zaleca się dalsze używanie odżywki w celu utrzymania dotychczasowych efektów, jednak z mniejszą częstotliwością - wystarczy ją stosować 1-2 razy w tygodniu. LashVolution pomoże odpowiednio odżywić oraz wzmocnić Twoje rzęsy, aby nadal kusiły swoim wyglądem.

13. Co robić, gdy odżywka przypadkiem dostanie się do oka?

W przypadku dostania sie odżywki do oczu, przepłucz je dużą ilością czystej wody.

14. Czy mogę kupić LashVolution w aptekach?

Tak, LashVolution to produkt dostępny w wiodących aptekach na terenie całej Polski.

15. Jak długo będę czekać na przesyłkę?

Zamówienia realizujemy w ciągu dwóch dni roboczych, a produkt dostarczany jest w dyskretnej paczce za pośrednictwem firmy kurierskiej.

16. Czy możliwa jest wysyłka za granicę?

Oczywiście. Obserwując zmieniające się trendy i zapotrzebowania naszych Klientów zamówienia są realizowane nie tylko na terenie Polski, ale również całego świata. W takim przypadku wydłużeniu ulega tylko czas dostarczenia przesyłki. Koszt przesyłki na terenie całego świata wynosi 20zł. Do zamówień zagranicznych wymagamy płatności kartą. Paczki za pobraniem realizujemy na terenie Polski.

17. Czym LashVolution różni się od konkurencji?

Powodów jest mnóstwo. Te najważniejsze to skład, gwarancja bezpieczeństwa, brak efektów ubocznych oraz skuteczność potwierdzone niezależnymi badaniami, które wykazały wzrost długości i gęstości rzęs.

Zyskaj efekt gęstych
i długich rzęs, o których
zawsze marzyłaś!

Działanie potwierdzone
niezależnymi badaniami.
Wypróbuj LashVolution -
rewolucyjną odżywkę, dzięki
której w krótkim czasie
uzyskasz uwodzicielskie rzęsy.

Zamów LashVolution już teraz!

Efekt długich i gęstych rzęs jest w Twoim zasięgu

Zyskaj spojrzenie, któremu nie oprą się mężczyźni. Zachwyć siebie i innych zjawiskowymi rzęsami.
Kup LashVolution w aptece albo zamów przez Internet z dostawą do domu.

Kup teraz i ciesz się dłuższymi rzęsami 90-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy