LashVolution to odżywka do rzęs,

która wyróżnia się atrakcyjną ceną, ale przede wszystkim skutecznością i bezpieczeństwem.

Te zalety sprawiły, że odżywka szybko podbiła serca kobiet.

Skuteczność LashVolution potwierdziły badania przeprowadzone w laboratorium badań klinicznych w 2015 roku. Ich celem była ocena aplikacyjna produktu.

LashVolution to serum do rzęs, które wyróżnia się atrakcyjną ceną, ale przede wszystkim skutecznością i bezpieczeństwem. Te zalety sprawiły, że odżywka szybko podbiła serca kobiet. Swoją skuteczność serum zawdzięcza innowacyjnemu składowi zawierającemu peptydy i inne substancje aktywne.

Tę skuteczność potwierdziły badania przeprowadzone w jednym z laboratoriów badań klinicznych w Polsce. Trwały one od marca do maja 2015 roku. Ich celem było sprawdzenie walorów testowanego produktu. Przedział wiekowy badanych kobiet wynosił 18-49 lat. Nad testami czuwali specjaliści z dziedziny dermatologii i okulistyki. Wyniki uzyskano przez bezpośrednią rozmowę z użytkowniczkami oraz przez analizę ankiet przez nie wypełnionych.

Zdecydowana większość badanych kobiet stwierdziła, że LashVolution poprawił:

  • kondycję
  • strukturę
  • ogólny wygląd ich rzęs

Zauważyły również, że rzęsy stały się:

  • dłuższe,
  • bardziej gęste
  • mocniejsze

Rzęsy zostały również pobudzone do wzrostu.

U części badanych, rezultaty zaczęły być widoczne już nawet po 2 tygodniach. Opakowanie serum wystarcza na 4 miesiące używania i pozwala na osiągnięcie pełnych rezultatów.

przed
po: bardziej gęste, mocniejsze

Aż 87% badanych kobiet stwierdziło, że poleciłoby preparat znajomym!
Tyle samo chciałoby stosować LashVolution regularnie.

Nie zostawaj w tyle!

Zamów LashVolution do swojej apteki,buduj jej dobrą reputację i pomnażaj zyski!

Zapraszamy do współpracy!
22 100 35 55 (infolinia czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-20)

Skład: Aqua, Glycerin, Myristoyl Pentapeptide-17, Propanediol, Chamomilla Recutita Flower Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Acrylates/C 10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Camellia Sinensis Extract, Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin, Niacinamide, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide

Wypełnij formularz

Wiadomość wysłana. Dziękujemy!