Badania potwierdzają skuteczność i bezpieczeństwo
serum do rzęs LashVolution

LashVolution zapewnia maksymalną efektywność działania, potwierdzoną niezależnymi badaniami. Odżywka przyspiesza naturalny wzrost rzęs, dzięki czemu jest wyjątkowo skuteczna,
a zarazem bezpieczna.

  • pierwsze efekty możesz zaobserwować już nawet po 14 dniach
  • maksymalny efekt uzyskasz po pełnych 4 miesiącach stosowania
  • efekty będą bardziej widoczne niż przy sztucznych rzęsach
  • naturalna alternatywa dla sztucznych rzęs

Serum do rzęs jest bezpieczne dzięki wykorzystaniu
naturalnych składników

Dzięki zawartości organicznych składników LashVolution to bezpieczna odżywka, która wspomaga naturalny wzrost rzęs. Obecność w składzie serum peptydów i substancji aktywnych oraz ekstraktów z pokrzywy, zielonej herbaty i rumianku sprawia,
że jest ono przyjazne dla organizmu. Preparat nie powoduje opuchlizny, zaczerwienienia, podrażnień ani przekrwionych powiek.
Brak efektów ubocznych został potwierdzony niezależnymi badaniami.

Peptydy i substancje aktywne Zawanasowana formuła wykorzystuje peptydy i substancje aktywne,
które w bezpieczny sposób stymulują wzrost rzęs.

Niacyna i ekstrakt z pokrzywy zwyczajnej Ekstrakt z pokrzywy w połączeniu z niacyną jest stosowany w preparatach przeciwko wypadaniu włosów, zapewniając długotrwałe efekty.

Wyciąg z zielonej herbaty Ekstrakt z zielonej herbaty sprawi, że Twoja skóra będzie nawilżona
i wolna od podrażnień w miejscu nakładania serum.

Ekstrakt z rumianku Wyciąg z rumianku to popularny składnik kosmetyków, który działa regenerująco oraz bakteriostatycznie.

LashVolution to produkt
rekomendowany przez
doświadczonych kosmetologów

LashVolution to bezpieczny preparat, przebadany pod względem dermatologicznym i okulistycznym. Nie powoduje podrażnień oka, ciemnienia tęczówki czy przekrwionych powiek.

Badania wykazały, że serum efektywnie stymuluje wzrost rzęs u kobiet, dbając jednocześnie o skórę wzdłuż linii rzęs. Ze względu na moje wieloletnie doświadczenie w dziedzinie kosmetologii mogę polecić serum do rzęs LashVolution wszystkim kobietom, które pragną cieszyć się długimi, gęstymi i mocnymi rzęsami.

Agnieszka Kosowska specjalista w dziedzinie kosmetologii

Zobacz, co sądzą kobiety, które stosowały LashVolution i dołącz do grona zadowolonych klientek. Przekonaj się, że preparat działa skutecznie
i daje oczekiwane efekty. Wypróbuj już teraz rewolucyjną odżywkę, dzięki której w krótkim czasie uzyskasz uwodzicielskie rzęsy.